Časté dotazy

 

  • Mohu si knihu objednat do zahraničí?

No jasně a budeme moc rádi! :) Nově jsme přidali možnost platby převodem pro Slovensko. Pro objednání do zahraničí mimo SK nás prosím kontaktujte na e-mail info@mabavi.cz.

  • Je možné koupit knihu s věnováním nebo podpisem?

Ano, je to možné. Stačí v objednávce do poznámky uvést, že máte zájem o knihu s podpisem a my se o zbytek postaráme. Nejsme ale schopni zajistit osobní věnování, protože knihy odesíláme z externího skladu. 

  • Kde všude mohu knihu zakoupit?

Skutečné pohádky pro děti, aneb klasické příběhy psané s láskou lze zakoupit zde na našem e-shopu. V tuto chvíli je naše knížka dostupná také ve třech kamenných prodejnách.

V Mladé Boleslavi v kouzelném hračkářství Enyky Benyky více zde.

V Pardubicích v krásném hračkářství Nejen Hra více zde.

V Českých Budějovicích v prostoru pro senzory play více zde.

  • Je možný osobní odběr?

Ano, nově je možné pohádkovou knihu vyzvednout u nás ve skladu na Praze 10. Platí pouze pro předem zaplacené objednávky z našeho eshopu. Přesná adresa s mapkou zde.

  • Kniha mi přišla poškozená, co mám dělat?

Kontaktujte nás prosím na e-mail info@mabavi.cz. Nezapomeňte napsat číslo objednávky a prosím přiložte také fotodokumentaci. Případně jak postupovat dále zjistíte zde

  • Nefunguje mi platba kartou, co mám dělat?

Kontaktujte nás prosím na e-mail info@mabavi.cz. Společně to určitě nějak vyřešíme. Pokud nechcete čekat, vytvořte objednávku novou a jen nám do mailu napište číslo té, kterou máme zrušit.

  • Nepřišel mi e-mail o potvrzení objednávky, můžete mi pomoci?

Jelikož je na e-shopu vše zautomatizované, je velká pravděpodobnost, že jste mail nezadali správně. Kontaktujte nás prosím na e-mail info@mabavi.cz a my jej opravíme ručně.